Operator obróbki tarcz hamulcowych

Oferta pracy dodana przez: Joanna Nowinska Manpower, w kategorii: Produkcja

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Joanna Nowinska Manpower, w dniu: 2019-07-30

Pełna treść ogłoszenia:

OPERATOR SZLIFIERKI - obróbka zacisków hamulcowych

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Stanowisko pracy:

OPERATOR SZLIFIERKI– obróbka zacisków hamulcowych

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Opis stanowiska pracy:

  • Praca przy odlewach żeliwnych zacisków hamulcowych
  • Szlifowanie, podstawowa obróbka zacisku
  • Kontrola wizualna wyrobu

    Wymagania:

  • Dyspozycyjność w systemie 4-brygadowym (wolne święta)
    • Mile widziane doświadczenie na produkcji, przy szlifowaniu, ale nie wymagane.
  • Zaangażowanie i chęci do pracy.

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu umowę o pracę

  • Bon żywnościowy – co miesiąc!
  • Stawkę godzinową i system premiowy – wynagrodzenie od 2700 zl netto
  • Możliwość przejścia pod zakład po 3 miesiącach pracy
  • Płatne polecenia pracownicze do 1500 zł brutto!
  • Pakiet benefitów w tym ubezpieczenie grupowe na życie, karta multisport, zniżki na pizzę itp.
  • Bezpłatny przewóz z: Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Jaworzna, Zawiercia, Sławkowa, Olkusza, Czeladzi, Wysokiej, Będzin, Mysłowic, Myszkowa.
  • Możliwość zatrudnienia osób z orzeczeniem o lekkim stopniu niepełnosprawności – otrzymasz od Nas dodatek rehabilitacyjny co kwartał w wysokości 500 zł brutto !

Dane kontaktowe

Tel.: 698 862 566

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."
Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Dabrowa Gornicza

Wynagrodzenie: 2750 netto

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 698862566

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiJaworzno.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty