Operator wózka widłowego

Oferta pracy dodana przez: K Rudna Stipunited, w dniu: 2020-10-02

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Pełna treść ogłoszenia:

UWAGA!

JEST PRACA!

STIP UNITED Sp. z o.o. prowadzi projekty podwykonawcze w kraju jak i za granicą w branży przemysłowej, mechanicznej, budownictwie, logistyce, oraz produkcji. STIP UNITED Sp. z o.o. wpisana przez Marszałka Województwa Mazowieckiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 12.771.

ZADANIA NA STANOWSIKU:

  • Operowanie wózkiem widłowym,
  • Załadunki i rozładunki towarów,
  • Przyjmowanie i wydawanie towarów,
  • Inne czynności magazynowe zlecone przez przełożonego

OCZEKUJEMY:

  • Uprawnienia na wózki widłowe,
  • Wcześniejsze doświadczenie magazynowe

GWARANTUJEMY:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Darmowe obiady
  • Możliwość nawiązania stałej współpracy,

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?

ZADZWOŃ DO NAS!

tel.: 730880768 lub 602 159 200

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Jaworzno

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 730880768

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiJaworzno.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty